Skrien un Staro

Novembris ir mēnesis, kas ikgadēji tiek aizvadīts spožāk kā citi - pils mūris iedegas tūkstošiem sveču gaismiņās, mūsu valsts nozīmīgākas dienas godam gaismiņas uzšaujas debesīs, bet koši objekti un instalācijas iemirdzas gaismas un skaņas festivālā “Staro Rīga”, kurš tiks iesākts ar Staro Rīga skrējienu. Tas būs ne tikai skrējiens, bet arī iespēja izbaudīt galvaspilsētas krāšņumu, esot kustībā un kopā ar vairākiem simtiem rīdzinieku un pilsētas viesu.

Šogad, lai pasākumu padarītu interesantāku esam papildinājuši to ar divām jaunām distancēm. Kā ierasts dalībnieki varēs doties 5km nakts skrējienā, izmēģināt savus spēkus 1,5km Ģimenes skrējienā un iepazīt Rīgu citā vidē, piedaloties Foto orientēšanās sacensībās.

  • Ģimenes skrējiens ir radīts priekš jaunām aktīvām ģimenēm, kuri vēlas pieveikt savu pirmo kopīgo skrējeienu. Tie var būt jaunie vecāki ar saviem mazajiem zīdaiņiem, ģimenes ar bērniem, kuri jau aktīvi ikdienā sevi pierāda kādā sporta veidā. Šis skrējiens jūs vienos, uzlabos komandas garu un stiprināt kā ģimeni.

  • Foto orientēšanas tiek veidota sadarbībā ar Staro Rīgas. Visiem dalībniekiem noteiktā laika period ir iespēja apskatīt objektus noteikta radiusā. Lai sacensības būtu azartiskākas ikvienam dalībniekam jāveic distance zem 2 h un jāatzīmē X objektu skaits (skaits tiks precizēts).

  • 5km nakts skrējiens norisināsies bez laika kontroles, līdz ar to skrējēji varēs nesteidzīgi baudīt pilsētas košumu un svētku atmosfēru. Trase būs izstrādāta tā, lai ikviens spētu iepazīt Rīgu un tās noslēpumainās pilsētas ielas.

Aktīvie rīdzinieki, kuri vēlas gan labāk sagatavoties skrējienam, gan arī vienkārši izkustēties darba dienu vakaros, var pievienoties Nike+Run Club treniņiem pilsētas parkos. 

Oktobrī pirmdienu vakaros trenēsimies plkst 19:30 Uzvaras parkā, savukārt, ceturtdienās 19.30 Grīziņkalnā. Sākot ar novembri treniņi tiks pārcelti uz iekštelpām.

Sīkāku informāciju par treniņiem var uzzināt sociālās vietnes Facebook domubiedru grupā “ Nike + Run Club Mežaparks”.

Par samazinātu dalības maksu Staro skrējienam var reģistrēties līdz 20.oktobrim Staro skrējiena mājas lapā www.staroskrejiens.lv